Od czego zacząć?

Od czego zacząć

Odchudzanie, poprawa zdrowia, wyników badań i regeneracja organizmu to proces. Możesz wybrać pakiet konsultacji, który uwzględnia także dietę i zalecenia dietetyczne lub zdecydować się na Program, który da Ci coś więcej niż zgubione kilogramy – nauczy świadomego odżywiania. Wybierz usługę M.U. DIET, która Ciebie dotyczy, a my zajmiemy się resztą:

Jeśli nie jesteś pewien, który Program lub usługa jest dla Ciebie, skontaktuj się z nami telefonicznie +48 507 026 855 lub przez formularz kontaktowy, a nasz ekspert – dietetyk doradzi Ci najlepszą opcję. Pamiętaj, że względy zdrowotne są dla nas najważniejsze, dlatego ostateczna decyzja o zaleceniach i planie diety będzie należała do eksperta, po odbyciu pierwszej konsultacji.

CZYM JEST M.U. DIET I DLACZEGO MIAŁBYM GO WYBRAĆ?

Możesz zdecydować się na pojedyncze konsultacje i dobrać do nich dietę, przeczytaj jednak jakie dodatkowe korzyści oferuje Program:

  1. Nauczysz się prawidłowego, samodzielnego zdrowego odżywiania, a nie tylko „odtworzysz” potrawy z diety.
  2. Nauczysz się i zweryfikujesz informacje, na temat odżywiania, w Twojej jednostce chorobowej.
  3. Razem z ekspertem przeanalizujesz produkty spożywcze, których używasz i dowiesz się jak prawidłowo czytać etykiety.
  4. Dowiesz się jakie potrawy wybierać podczas Świąt, urlopów i spotkań towarzyskich. Dowiesz się, który alkohol jest dla Ciebie
    „mniejszym złem”.
  5. Będziesz miał stały kontakt z dietetykiem, co oznacza nielimitowaną możliwość zadawania pytań, przez cały okres trwania Programu.
  6. Nauczysz się jak radzić sobie z indywidualnymi trudnościami podczas trwania diety.
 
Jeśli dalej masz wątpliwości, czy Program jest dla Ciebie, wyobraź sobie sytuację…

…decydujesz się na wizytę u dietetyka, ponieważ chcesz schudnąć, poprawić swoje zdrowie i zyskać świetne samopoczucie. Idziesz na wizytę, dostajesz dietę, stosujesz ją, masz efekty. Przychodzisz regularnie na kontrole, mierzysz skład ciała, dalej
stosujesz przepisy z diety. Mijają miesiące i osiągasz swój cel. Jesteś zadowolony. Wychodzisz z gabinetu i… co teraz?
Skończyłem jadłospis z kartki, mogę jeść wszystko? Jak właściwie powinienem teraz odżywiać się? Co z produktami, których dieta nie zawierała, a przecież wydają mi się zdrowe? Na rynku pojawia się tyle nowych produktów, które z nich wybrać? A co, jeśli
pozwoliłem sobie na za dużo? Może tym razem „dieta pudełkowa”? Ale zaraz, czemu na mnie nie działa, przecież to „moja kaloryczność”? Może dr. Google pomoże? Internet jest przepełniony „złotymi radami” i przepisami, które często przeczą sobie nawzajem, komu mam wierzyć?

My oferujemy Ci odpowiedź na te wszystkie pytania, Ty decydujesz, czy chcesz czegoś więcej niż tylko tradycyjnej, zbilansowanej diety i kontroli wagi na konsultacjach.

Korzyści na każdym poziomie

Zapraszam do kontaktu!