Opieramy się na czterech solidnych filarach

Poprawa zdrowia i wyników badań

Produkty spożywcze, do Twojej diety, zostaną specjalnie dobrane i odpowiednio wyeliminowane w zaplanowanym czasie trwania Programu. Dzięki temu systematycznie poprawi się Twoje zdrowie. Pierwsze efekty zobaczysz już po tygodniu stosowania diety.

Nasze przepisy są bardzo różnorodne, nieskomplikowane i niewymagające stania długich godzin w kuchni. Nie zawierają trudno dostępnych na rynku produktów, chyba że sobie tego życzysz, a przede wszystkim są smaczne! Pamiętaj, że bycie głodnym podczas stosowania diety to duży błąd, który oddala Cię od celu, zamiast przybliżać. U nas tego nie doświadczysz.

Empatyczne podejście do Pacjenta

Pacjent niezrozumiany to Pacjent niezadowolony. Chcemy, abyś mógł zaufać specjaliście, a także czuł się u nas swobodnie. W gabinecie, wspólnie z Tobą, znajdujemy największe trudności na drodze do celu i pracujemy nad nimi.

Trwała zmiana nawyków żywieniowych

Nie chcemy, abyś jedynie bezrefleksyjnie odtwarzał przepisy z diety i po jej zakończeniu, o zdrowym odżywianiu wiedział niewiele więcej niż przed rozpoczęciem. Sześć miesięcy to czas, w którym wypracujesz zdrowe nawyki żywieniowe.

Celem Programu jest nauczenie Cię świadomego doboru odpowiednich składników posiłku, dlatego stopniowo, osiągając kolejne poziomy zaawansowania, jesz to na co masz aktualnie ochotę!

Holistyczne podejście do organizmu

Wiemy, że połączenie ciało - umysł - dusza, ma ogromną moc. Organizm jest konstrukcją prawie doskonałą, w której zachodzi niezwykle dużo procesów chemicznych, a wszystko napędzane jest spożywanym jedzeniem. Kontakt z ukochanym pupilem, czytanie książki ulubionego autora czy masaż, powodują wydzielanie hormonów szczęścia i obniżenie poziomu hormonu stresu - kortyzolu, co ma bezpośrednie, chemiczne przełożenie na Twój organizm. Zbyt zestresowanym i zapracowanym osobom trudniej jest schudnąć i poprawić wyniki badań - to fakt!

Korzyści
na każdym
poziomie

Zapraszam
do
kontaktu!