Malwina Umiastowska

Mgr Dietetyk kliniczny, 

Psychodietetyk

Absolwentka Studiów Podyplomowych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, kierunek: Dietetyka w Chorobach Wewnętrznych i Metabolicznych oraz absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej (Uniwersytet SWPS), kierunek Psychologia Społeczna. Twórca autorskiego Programu M.U. Diet Program opartego na rzetelnych i naukowych źródłach oraz wieloletnim doświadczeniu w pracy z pacjentami.

O mnie

Jestem dietetykiem klinicznym z blisko 10-cio letnim doświadczeniem i założycielką M.U. Diet Program. Mój zawód to moja wielka pasja. Pomagam Wam osiągnąć wymarzone cele a przede wszystkim poprawić zdrowie poprzez indywidualnie dopasowaną dietę. W pracy kieruję się oficjalnymi rekomendacjami oraz badaniami naukowymi. Regularnie uczestniczę w konferencjach i wykładach specjalistów.

Wiem, że organizm jest całością i nie chcę poprawiać jedynie wyników badań, ale zmieniać na lepsze Waszą jakość życia. W gabinecie wspólnie ustalamy realne do osiągnięcia cele a póżniej pomagam Wam realizować je krok po kroku.

Różnorodna praktyka zawodowa pozwoliła mi poznać dobrze Wasze potrzeby i pojawiające się trudności. Na codzień szczególnie stawiam na edukację żywieniową i pracę nad nawykami, aby efekty diety były długotrwałe. 

Edukuję także na szerszą skalę prowadząc Warsztaty Dietetyczne dla Firm takich jak Twoja. Ich celem jest poprawa efektywności pracy i zadowolenia z życia pracowników. Udzielam eksperckich porad w TV, biorę udział w imprezach plenerowych, piknikach i wydarzeniach podyktowanych zdrowemu trybowi życia. Piszę także artykuły branżowe.

Prywatnie jestem pozytywnie nastawioną do życia mamą dwóch córeczek i bardzo cenię sobie wartości rodzinne. Kocham uprawiać różne sporty i próbować ciągle nowych. Uwielbiam także podróże. Mojej diety nie wyobrażam sobie bez ryb, owoców morza i aromatycznych przypraw.

M.U. Malwina Umiastowska
ul. Filipinki 2, 02-207 Warszawa,
NIP 5262185049, REGON 362456656

Korzyści
na każdym
poziomie

Zapraszam
do
kontaktu!