Malwina Umiastowska

Mgr Dietetyk kliniczny, 

Psychodietetyk

Absolwentka Studiów Podyplomowych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, kierunek: Dietetyka w Chorobach Wewnętrznych i Metabolicznych oraz absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej (Uniwersytet SWPS), kierunek Psychologia Społeczna. Twórca autorskiego Programu M.U. Diet Program opartego na rzetelnych i naukowych źródłach oraz wieloletnim doświadczeniu w pracy z pacjentami.

Dietetyk z ogromnej pasji i zamiłowania do zawodu. Szczególnie interesują ją zagadnienia związane z chorobami tarczycy (Hashimoto) oraz insulinoopornością, gdzie standardowe, powszechnie znane zasady zdrowego odżywiania, okazują się niewystarczające. Wie, że organizm jest całością i nie chce poprawiać jedynie wyników badań, ale zmieniać na lepsze jakość życia i samopoczucie Pacjenta. Jest zwolenniczką holistycznego podejścia do organizmu, leczenia dietą oraz naturalnymi suplementami i witaminami, jednak nie popada w nieracjonalne skrajności naturoterapii. Nie neguje osiągnięć medycyny, wręcz uważa, że są niezbędne i nieustannie śledzi najnowsze badania ze swojej dziedziny oraz jej pokrewnych. Regularnie uczestniczy w konferencjach i wykładach specjalistów, dietetyków oraz doktorów medycyny.

Własna, różnorodna praktyka obejmująca szpitale i ośrodki opieki, ogólnopolski program profilaktyki cukrzycy dla dzieci, projekt promocji zdrowych wyborów żywieniowych wśród klientów C.H. Auchan, współpraca z cateringami dietetycznymi, restauracjami, a przede wszystkim indywidualna praca z pacjentem w gabinecie, dała jej bardzo szerokie spojrzenie na potrzeby osób, które chcą zmienić swój styl życia. Bazując na doświadczeniu, postanowiła wyjść naprzeciw potrzebom Pacjentów i skonstruować własny przepis na poprawę zdrowia dietą, którego efektem jest M.U. Diet Program.

Z wielką chęcią edukuje także szerszą publiczność udzielając eksperckich porad w TV, biorąc udział w imprezach plenerowych, firmowych, piknikach czy wydarzeniach podyktowanych zdrowemu trybowi życia. Pisze artykuły branżowe, prowadzi wykłady i szkolenia z zakresu dietetyki oraz zdrowego odżywiania, udziela wywiadów eksperckich mediom (prasa, radio i TV). 

Prywatnie jest uśmiechniętą i pozytywnie nastawioną do życia miłośniczką aktywnego trybu życia i sportów, szczególnie tych ekstremalnych. Bardzo ceni sobie wartości rodzinne, uwielbia podróże i aromatyczne, naturalne zioła i przyprawy.

M.U. Malwina Umiastowska
ul. Filipinki 2, 02-207 Warszawa,
NIP 5262185049, REGON 362456656

Korzyści na każdym poziomie

Zapraszam
do
kontaktu!